Liga dla firm

Stowarzyszenie Rozwijamy Talenty zaprasza do udziału w Lidze Halowej.

Nasza oferta skierowana jest do firm, zakładów pracy, składów z materiałami, sklepów czy instytucji bankowych, pocztowych czy ubezpieczeniowych.
Ligę przewidziano dla pierwszych 12 chętnych zespołów na nowoczesnym obiekcie w Halinowie. System każdy z każdym z rundą rewanżową. Rozgrywki zostaną przeprowadzone  w weekendy (soboty, niedziele z wyjątkiem świąt).
W zespole podczas meczu uczestniczy 5 zawodników + bramkarz, w rezerwie maksymalnie  może być zapisanych 6 osób.
Czas trwania meczu 2 x 20 min z 5 minutową przerwą. Przy sędziowaniu obowiązują przepisy PZPN.
Organizator zapewnia obiekt, sędziowanie, nagrody, wodę dla zawodników, prowadzenie strony internetowej  dotyczącej rozgrywek oraz obsługę organizacyjną.
Liga łącznie będzie się składała z 22 kolejek rozgrywek co umożliwi pracownikom firm możliwość uprawiania sportu i rekreacji oraz udziału w prestiżowej inicjatywie dla firm z powiatu mińskiego.

Zalety oferty proponowanej przez SRT:

• Możliwość uprawiania sportu i rekreacji dla pracowników.
• Sposób na budowanie i integrowanie kadry pracowniczej

• Prestiż i promocja firmy (strona internetowa, loga firm na plakatach, artykuły w prasie lokalnej)

• Sposób na spędzenie wolnego czasu

• Współzawodnictwo sportowe

Stowarzyszenie Rozwijamy Talenty od 2007 r. organizuje imprezy, turnieje i zawody sportowe dla mieszkańców powiatu mińskiego (zobacz galerię zdjęć na www.rozwijamytalenty.org). Pozyskaliśmy na ten cel wiele dotacji ze Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim, gminy Halinów czy Sulejówka oraz od firm z terenu naszego powiatu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr 505 456 133 lub rozwijamytalenty@ww.org.pl