Liga samorządowa

Stowarzyszenie Rozwijamy Talenty zaprasza do udziału w Samorządowej Lidze Halowej na hali sportowej w Halinowie.

Nasza oferta skierowana jest do gmin, miast czy Starostwa powiatowego w Mińsku Mazowieckim stanowiących organy administracji samorządowej z naszego terenu.
Ligę przewidziano dla pierwszych 12 chętnych samorządów na nowoczesnym obiekcie w Halinowie. System każdy z każdym z rundą rewanżową. Rozgrywki zostaną przeprowadzone  w weekendy (soboty, niedziele z wyjątkiem świąt).
W zespole podczas meczu uczestniczy 5 zawodników + bramkarz, w rezerwie maksymalnie  może być zapisanych 6 osób.
Czas trwania meczu 2 x 20 min z 5 minutową przerwą. Przy sędziowaniu obowiązują przepisy PZPN.
Organizator zapewnia obiekt, sędziowanie, nagrody, wodę dla zawodników, prowadzenie strony internetowej( m.in. tabeli, galerii zdjęć)  dotyczącej rozgrywek oraz obsługę organizacyjną.

Liga łącznie będzie się składała z 22 kolejek rozgrywek co da możliwość pracownikom administracji uprawiania sportu i rekreacji oraz udziału w prestiżowej inicjatywie dla samorządu z powiatu mińskiego.

Zalety oferty proponowanej przez SRT:

• Możliwość uprawiania sportu i rekreacji dla pracowników.
• Sposób na budowanie i integrowanie kadry pracowniczej

• Prestiż i promocja.(strona internetowa, artykuły w prasie lokalnej)

• Sposób na spędzenie wolnego czasu

• Współzawodnictwo sportowe

Stowarzyszenie Rozwijamy Talenty od 2007r organizuje imprezy, turnieje i zawody sportowe dla mieszkańców powiatu mińskiego (zobacz galerię zdjęć na www.rozwijamytalenty.org). Pozyskaliśmy na ten cel wiele dotacji ze Starostwa Powiatowego w  Mińsku Mazowieckim, gminy Halinów czy Sulejówka oraz od firm z terenu naszego powiatu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr 505 456 133 lub rozwijamytalenty@ww.org.pl